Kniha návštěv

Datum 09.05.2015

Vložil Pavel

Titulek Vodné stočné + (hasiči tréning)

Odpovědět

Dobrý den pane starosto.Chtěl bych se zeptat kolik je spotřeba vody když mají hasiči tréning a kdo to všechno platí,protože naši sousedé platí vodné + stočné + vodu horňácka a ročně je to vyjde na 10t.kč tak že pokud vodu za hasiče platí obec tak je to určitě pěkné číslo.Těším se na odpověď,přeji hezký den Pavel

Datum 14.05.2015

Vložil Kuba

Titulek Re: Vodné stočné + (hasiči tréning)

Odpovědět

Dobrý den anonymní PAVLE,
vám to asi hodně leží v žaludku SDH Hrubá Vrbka že ? Měl by ste být rád, že vůbec máte hasiče v obci. Obec podle mě platí jen elektřinu pro čerpadlo a to není žádná závratná částka. Mají svůj vrt. Voda pak stejně znova steče pod zem... Opravdu nechápu co vám tak vadí.

Datum 18.05.2015

Vložil JUDr.stanislav Prášek - starosta

Titulek Re: Vodné stočné + (hasiči tréning)

Odpovědět

Dobrý den pane Pavle. Odpovídám na Váš dotaz ohledně čerpání vody pro cvičení hasičů. Obec Hrubá Vrbka podporuje SDH různěými způsoby. Poskytováním prostor pro trénování požárního útoku, materiálním vybavením a co se týká vody, tak ta se používá z podzemního vrtu, který si hasiči vyčistily a zprovoznili a ne z veřejného vodovodu.
Starosta

Datum 17.11.2014

Vložil Halíček M.

Titulek Vrbecká Volba

Odpovědět

Z Vrbecké volby se do zastupitelstva nehodí ani jeden!!

Datum 29.09.2014

Vložil Martin Prachař

Titulek Vrbecká Volba

Odpovědět

Vrbčané? co má proboha znamenat ta trapná skupinka lidí, s rádoby starostou Gráfem v čele, kteří si říkaji Vrbecká Volba? Něco budovat? zase vše na sekeru a ukončení období s podmínkou že? to už bylo! víc ne!!! divy tam nenaděláte a nedělejte si body před volbami na slabších stránkách uplynulých čtyřech letech a konkrétně i vybraných osobách. Mimochodem v zastupitelstvu obce jste byli i Vy! někteří aktéři současné Vrbecké volby, co jste tam za vašeho působení zmákli? ni moc co?

Datum 05.10.2014

Vložil Mirek

Titulek Re: Vrbecká Volba

Odpovědět

Martine, zamysli se nad sebou a svojí minulostí. Cítíš se na to aby jsi ty mohl moralizovat?

Datum 13.10.2014

Vložil Maruška

Titulek Re: Vrbecká Volba

Odpovědět

Jsem ráda, že volby dopadly tak jak dopadly. Každý ze zastupitelů obce by si měl uvědomit že pokud si každý bude hrát na vlastním písečku ,prosazovat svůj názor a ne zájem občanů, budou lidé v obci po dalším volebním období znechuceni.

Datum 11.11.2014

Vložil Pavlíková L.

Titulek Re: Vrbecká Volba

Odpovědět

Pane Prachaři,naprosto přesně jste to napsal,přišlo mě, že tak se vyjadřovalo mnoho lidí před volbama, ovšem stádnost-ne státnost-to je jiná a hlavně jediná správná cesta,se znovu nekonala, opět zvítězili sice neschopní nebo naopak -všehoschopní a hlavně když jsou-pokud se jedná o volby-všichni rodina,Že?
No přeji poctivým-hodně zdaru a pevného zdraví,
a převlékačům -aby si začali konečně vážit všech lidí,i takové,které ho nevolili,ale věřím, že pokud je zde osobní zájem na profitu- být blíže ke "správné straně" je přání ,nápravy,holá utopie.Bohužel vrána nebude ,ani kdyby se několikrát přeslékla-slavíček!
PL

Datum 16.11.2014

Vložil Kateřina K

Titulek Re: Vrbecká Volba

Odpovědět

Já skutečně nechápu naše zastupitele, kteří se zas uchází o místa v zastupitelstvu dokonce i na post starosty. Kde jsou ti zastupitelé? Když obec pořádá různé pro život v obci důležité akce, i pietní - zastupitelú nikde. Co by se páni obtěžovali.Místo povinností které z funkce zastupitelů obce vyplývají děláte samé podrazy a posměšky. Vy pánové ve Vrbecké Volbě, Chybí vám pokora.

Datum 09.12.2014

Vložil žiji ve Vrbce

Titulek Re: Re: Vrbecká Volba

Odpovědět

Doufám že se VŠICHNI,kteří byli na kandidátkách a nestali se členy zastupitelstva se stanou členy komisí,neboli výborů.Během čtyř let dokáží svou PRACÍ,že jsou v obci oblíbeni a pak se budeme těšit na jejich práci v zastupitelstvu.

Materiály, náměty a připomínky k WWW stránkám adresujte na mail hruba.vrbka@iol.cz.